На базі кафедри інфекційних хвороб та епідеміології ІФНМУ відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка під керівництвом викладача Андрія Процика. Говорили про те, що відомо на сьогоднішній день про вакцинацію проти COVID-19.

«Нині питання вакцинації є першочерговим в Україні та світі, тож студенти хотіли вивчити, розібратись і переконатись у дієвості, необхідності та негайності вакцинації, — говорить Андрій Процик. — Обговорювалась інформація щодо різновидів вакцин, механізму їх дії та зберігання, терміни введення вакцин та можливі ускладнення після щеплень».

У розмові взяли участь студенти четвертого і п’ятого курсів. Також проводилась онлайн-трансляція засідання, у якій взяли участь велика кількість слухачів.

«Загальновідомо, що найкращим методом попередження інфекційних захворювань, в тому чисті COVID-19, є щеплення, тому всіх, хто ще цього не зробив, запрошуємо в пункти щеплення, — підсумовують студенти-гуртківці. — Ми захищені, а ви?»

20211022vac