Розширення і поглиблення знань у галузі організації та економіки фармації. Студенти третього курсу фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальності «Фармація» відвідали комунальне підприємство «Обласний аптечний склад».

Екскурсії відбулись під керівництвом представників кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії професора Андрія Грицика та викладача організації та економіки фармації Оксани Мадерук. «Студенти побачили функціонування аптечного складу, а саме роботу експедиційного, приймального, наркотичного відділів та матеріальної кімнати, — розповідає Оксана Мадерук. — У кожному з відділів студенти ознайомилися з вимогами і обов’язками персоналу, оформленням документів. Найбільший інтерес під час екскурсії викликав наркотичний відділ».

Керівники груп зазначають, що екскурсії були дуже насиченими. Студенти також відзначили, що отримали великий об’єм цікавої інформації. Вони застосують її на наступних практичних заняттях, а в подальшому у професійній діяльності.