25 жовтня з використанням застосунку Teams відбулося засідання педагогічної ради фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету.

Директор фахового медичного коледжу доцент Олександр Бульбук підвів підсумки вступної кампанії 2021 року. Він висвітлив проблеми імплементації закону України «Про фахову передвищу освіту» та шляхи удосконалення освітньо-професійних програм, які вивчаються у коледжі.

Заступниця директора з навчальної роботи Світлана Шулепа розповіла про нові підходи до викладання дисциплін загальноосвітнього та соціально-гуманітарного циклу в умовах компетентнісного навчання. Заступник директора з виховної роботи Володимир Левандовський окреслив основні напрямки виховної роботи в 2021-22 навчальному році. Завідувач фармацевтичним відділенням доцент Василь Водославський розповів про досвід роботи викладачів циклової комісії спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» щодо навчально-методичного забезпечення проведення практики.

На педраді також розглянули результати анонімного анкетування студентів та випускників, питання організації занять за кредитно-трансферною системою (доповідач Віталій Глов’як).

Директор Олександр Бульбук озвучив актуальні завдання та проблеми коледжу. Він також запропонував та отримав підтримку педагогічної ради щодо організації Дня коледжу 20 грудня. Це свято буде гуртувати колектив та популяризувати навчання у фаховому медичному коледжі ІФНМУ.