У режиму онлайн відбулась зустріч, присвячена обміну волонтерами в паліативній допомозі між Івано-Франківськом та Польщею. Участь у спілкуванні взяли студенти фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету.

Разом із майбутніми медиками участь взяла доцентка кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Оксана Готюр. «Наші колеги з Польщі розповіли про свою роботу з людьми з інвалідністю, малозабезпеченими родинами, ув’язненими в тюрмах, — розповідає викладачка. — Ми у свою чергу розповіли про волонтерську роботу наших викладачів і студентів. Отримали багато цікавої та пізнавальної інформації, яка обов’язково стане в пригоді».

Зустріч відбулася в рамках договору про співпрацю між Академією паліативної допомоги при Йоганнес-госпісі (Мюнстер, Німеччина), Івано-Франківським обласним клінічним центром паліативної допомоги та Івано-Франківським національним медичним університетом.