Невдовзі свої двері для відвідувачів знову відчинить кафе стоматологічного корпусу Івано-Франківського національного медичного університету. Тут підходять до завершення масштабні ремонтні роботи.

Зміни в кафе дійсно разючі. Інтер’єр повністю оновлений, сюди вже прибули нові меблі, столики, стільці, дивани тощо. Новий простір буде виглядати по-сучасному, а головне буде зручним для відвідувачів.

Зараз робітники університету облаштовують стійку видачі страв. Як розповів начальник господарського відділу Василь Бойчук, цього тижня на кухні має завершитися встановлення нових витяжних систем. Після цього тут встановлять і підключать нове кухонне обладнання, яке вже прибуло сюди.

Отже вже невдовзі кафе зможе прийняти в себе студентів, викладачів та всіх охочих франківців і гостей міста.