Студент п’ятого курсу 54 групи факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ Салман Махмуд Келані посів призове третє місце на щорічній міжнародній конференції молодих науковців «Annual Young Medical Scientists’ Conference 2021» у Києві. Конференція проводилась в онлайн форматі.

Студент презентував доповідь «Morphological changes in uteri cervix effected of papillomavirus infection in women with different forms of infertility». Наукові керівники: завідувачка кафедри патологічної анатомії професорка Ельвіра Кіндратів та доцентка Тетяна Князевич-Чорна.

За словами Тетяни Князевич-Чорної, Салман Махмуд старанний та активний студент. Вже кілька років поспіль він бере участь у різних студентських конференціях і форумах. А нинішня нагорода вже не перша для нього. У жовтні він став переможцем міжнародної наукової конференції у Львові. Також зазначимо, що Салман Махмуд щороку разом з українськими студентами бере участь у благодійних акціях до дня Святого Миколая.

Студенти-гуртківці та колектив кафедри патологічної анатомії щиро вітають призера!