У четвер, 11 травня, в Міністерстві освіти і науки України відбулась нарада ректорів і відповідальних за набір на навчання іноземних громадян працівників медичних університетів України.

У нараді взяли участь в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун і Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Івано-Франківський національний медичний університет представили перший проректор університету професор Ганна Ерстенюк, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець, відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Ігор Сарапук.

Рішення наради передбачають оптимізацію критеріїв відбору на навчання громадян іноземних держав і заходів, що до запобігання нелегальній міграції.

З офіційним повідомленням про нараду можна ознайомитись на сайті МОН за цим посиланням.