Дядечко Шуберик повертається. Студенти та інтерни Івано-Франківського національного медичного університету, учасники театральної студії «Amore» творчо привітали рідну Alma Mater і зняли продовження минулорічної короткометражки «Різдвяна історія Дядечка Шуберика». Тепла і зворушлива історія називається «Світло різдвяної ночі».

Авторка ідеї фільму — лікарка-інтерн Ірина Олексин (Попович). «Кожен із нас має в собі світло! Просто потрібно дати йому світити! — переконані творці різдвяного фільму і цитують слова зі Святого Письма. — Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю всього народу: сьогодні народився в місті Давидовім Спаситель, Він же Христос Господь».

Театр «Amore» вітає всіх студентів, викладачів і працівників університету з прийдешнім Різдвом Христовим!