В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується розбудова і покращення матеріально-технічної бази. Так, на кафедрі терапії і сімейної медицини післядипломної освіти нещодавно завершилося оновлення лекційної аудиторії.

У цій великій аудиторії по вулиці Матейки, 22 замінили усі старі меблі. Нові столи і студентські лави виготовили працівники університетської столярно-меблевої майстерні. Варто зазначити, що завдяки цьому структурному підрозділу медичний університет може самотужки забезпечити свої потреби в меблях для приміщень кафедр, деканатів, фахового медичного коледжу тощо.

«Усе, що ми робимо в університеті, перш за все є для наших студентів, — коментує ректор ІФНМУ Микола Рожко. — Коли зміняться нинішні карантинні обмеження, і ми зможемо проводити лекції офлайн, студентам буде тут значно зручніше».

Нині в університеті тривають ремонтні роботи одразу в кількох корпусах і гуртожитках. Як усе відбувається — у наступних публікаціях на сайті.