1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті кілька волонтерських ініціативних груп об'єдналися в єдиний координаційний Центр. Щодня у роботі з'являється новий напрямок і ще більше охочих допомогти.

«Ми на зв'язку між собою практично цілодобово. Нас багато. Щодня доєднуються студенти, які беруть на себе окремі обов'язки чи цілі напрямки»,  – розповідає голова Студентського парламенту ІФНМУ Михайло Луканюк.

Координаційний волонтерський Центр, який організували студенти-медики, розташований у центральному корпусі вишу. Містяни приносять сюди продукти, медикаменти, одяг, засоби гігієни. Волонтери відповідних напрямків сортують та розподіляють отримане.

«Найбільше відправляємо у Київ та Харків. Також постачаємо кухню місцевої тероборони,  –продовжує Михайло.  – Збираємо медикаменти, ведемо чіткий облік і сортуємо. Знаходимо транспорт і відправляємо на ту чи іншу ділянку необхідне за попереднім запитом. Наші логісти забезпечують потреби лікарень. Наша команда швидкого реагування-це дівчата і хлопці, які відгукуються на запит різних місцевих ініціатив та волонтерських пунктів...».

Також координаційний волонтерський Центр студентів-медиків відкрив рахунок на збір амуніції для військових. «Це дорогі закупівлі, але за добу ми зібрали 60 тисяч гривень на турнікети, наприклад. Плануємо швидко закупити та направити до місць призначення», – зазначає Михайло.

Альона Вдовиченко відповідає за напрямок медичного забезпечення. Каже, крім сортування, важливо ретельно перевірити термін придатності медикаментів...

«Нині кожна пара рук важлива для оборони країни. Дякуємо кожному, хто вірить в нашу армію», – кажуть студенти. – Ми переможемо».

Також від адміністрації вишу дякуємо нашим польським колегам та партнерам. Очікуємо від них велику гуманітарну допомогу на суму понад 2 млн. доларів, яка вже в дорозі до нас. Детальніше розповімо згодом.

 

Разом ми сила! Перемога за нами!

Слава Україні!

 

 

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika