У вівторок, п'ятого квітня, відбулося засідання Педагогічної ради фахового медичного коледжу ІФНМУ. Обговорювали випускну атестацію в умовах війни.

Засідання педради провели онлайн із використанням застосунку Teams.

Директор коледжу доцент Олександр Бульбук говорив про виклики, що стоять перед колективом в умовах воєнного часу. Зокрема, про особливості навчання та випускної атестації.

Також на засіданні йшлося про результати атестації педагогічних працівників коледжу, про підготовку фахівців у передвищій освіті, особливості організації виробничої та переддипломної практик студентів.

Присутні аналізували потреби практичної охорони здоров’я в нових непростих умовах, нові нормативні документи та виконання рішень попередніх засідань.

Заступник директора з навчальної роботи Світлана Шулепа ознайомила колег із заходами, що реалізують задля збереження якості знань та контролю успішності студентів.

Педагогічна рада затвердила оновлені освітньо-професійні програми рівня фахової передвищої освіти:

• ОПП «Сестринська справа» (протокол №5 від 17.03.22 засідання ЦМК ФМК спеціальності 223 Медсестринство)
  • ОПП «Фармація» (протокол №5 від 17.03.22 засідання ЦМК ФМК спеціальності 226 Медсестринство)
  • ОПП «Стоматологія ортопедична» (протокол №5 від 24.03.22 засідання ЦМК ФМК спеціальності 221 Стоматологія)

Насамкінець директор коледжу закликав викладачів підтримувати студентів, зберігати спокій, робити все можливе для перемоги та побажав колективу здоров’я і мирного неба.