У суботу, 7 травня, державну нагороду - орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, отримав доцент кафедри стоматології післядипломної освіти Степан Андрійців, який нині служить у лавах Збройних сил України.

Указ Президента України про державні нагороди військовим, які нині виборюють перемогу у російській-українській війні, підписаний та опублікований на сайті Президента сьомого травня. Серед підполковників, полковників та лейтенантів з різних регіонів України відзначили також івано-франківця, майора медичної служби Степана Андрійціва, який з перших днів повномасштабного вторгнення організовує медичний супровід на фронті.

Нагадаємо, що у 2015 році Степан Андрійців був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня за внесок у розвиток системи охорони здоров’я України , надання кваліфікованої медичної допомоги, а також як волонтер Революції Гідності. З 2014 року 81-а десантно-штурмова бригада, у якій служив Андрійців, тримала оборону в Донецькому аеропорту та прилеглих районах.

Ректорат та колектив університету засвідчує свою вдячність за захист, приклад професійності, відданості та служіння Україні та бажає Степанові Андрійціву й усім його побратимам надійних ангелів-охоронців та якнайшвидшого повернення додому з перемогою.

Слава Україні!

Героям Слава!