Наприкінці минулого тижня у фаховому медичному коледжі ІФНМУ відбулась олімпіада з біології. У трійці лідерів– першокурсники.

Олімпіаду організували викладачі кафедри медичної біології і медичної генетики Леся Бойко та Галина Кузь. Навчальні завдання виконували одинадцятеро студентів першого курсу, яким запропонували відповісти на питання, обране самостійно методом випадкового вибору.

В олімпіаді взяли участь студенти всіх спеціальностей, а до трійки лідерів увійшли майбутні медсестри та зубний технік.

Перше місце посіла Юлія Петрик ( 21а групи), друге місце  – Тетяна Данилець (24 група), третє місце –  Марія Андрейчук (23 група).

"Такі змагання додають нашим студентам знань, вчать їх завзятості, терплячості, зосередженості та віри у свої сили, – говорить викладач Леся Бойко. – Дуже важливо навіть у такий тривожний час зуміти проявити себе, а сумлінна праця та цілеспрямованість незабаром принесуть свої плоди".

Колектив кафедри медичної біології і медичної генетики вітає переможців та  бажає й надалі вірити у свої сили та успішно долати всі випробування.

Доєднуємось до привітань. Тримайте першість і надалі, дорогі першокурсники!