Днями в Івано-Франківську відбулася чергова інтелектуальна гра у форматі «Що? Де? Коли?».  Вдруге Клуб метикуючих організував подію для підтримки 10-ї окремої гірсько-штурмової  бригади «Едельвейс».

Благодійну гру провели в стінах Палацу Потоцьких. Змагалися між собою 10 команд, у тому числі команда «JB & BJ» (Joe Biden & Boris Johnson), у складі якої – викладачки кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Христина Бандура, Лілія Туровська, Оксана Костюк та асистент кафедри ортопедичної стоматології Богдан Геник.

У трьох ігрових турах учасники мали 36 питань, кожне з яких потребувало знань та логічного мислення. До речі, авторство запитань належить редакторам Едуардові Голубу, Володимиру Островському та Ігореві Волобуєву. Цікаво, що передають питання й збирають відповіді «ластівки» – діти постійних гравців клубу, які в майбутньому створюють свої команди.

«Ми знову зібралися, щоб перевірити свої інтелектуальні здібності та допомогти нашим воїнам, – говорить доцентка кафедри біофізики, одна із організаторок гри та членкиня журі Наталія Остапович. –  Цього разу  вдалося зібрати понад 9 тисяч гривень».

DSC 4974

За словами організаторів, ці кошти віддадуть на закупівлю планшетів для бригади, у якій несе службу член клубу " Що? Де? Коли?" краєзнавець Іван Бондарєв.

Смачним партнером заходу був заклад VETERANO PIZZА, а музичний супровід під час гри подарував присутнім юний франківський композитор  Данило Савка.

Фотографувала захід доцентка кафедри біофізики Юлія Мазуренко.

Бажаємо командам не зупинятися на досягнутому, а нам усім – якнайшвидше омріяної перемоги.