Напередодні професійного свята представники адміністрації ІФНМУ на чолі з Ректором Миколою Рожком відвідали фармацевтичний факультет.

Сьогодні, 16 вересня, майбутні фармацевти організували благодійний ярмарок у стінах рідного факультету. На благодійному заході студенти продавали солодощі та інші смаколики, виготовлені власноруч. Всі отримані кошти передадуть на потреби тих, кому завдячують можливістю навчатися під мирним небом, - ЗСУ. На солодкий ярмарок завітали Ректор університету Микола Рожко та Перший проректор пані Ганна Ерстенюк.

 

Як зазначила деканеса фармацевтичного факультету Ірина Федяк: " Зараз все фронту, все для перемоги". Не тільки на словах, але і діями, впродовж тривалого часу на  базі навчально-практичного центру «Фармація» студенти та викладачі виготовляють ліки для потреб фронту. За плідну, доборосовісну працю та активну участь у роботі волонтерського руху студентам, викладачам та працівникам факультету були вручені подячні грамоти з нагоди Дня фармацевта.

Підримати та привітати колег прибули декан медичного факультету Роман Яцишин, директор фахового медичного коледжу Олександр Бульбук та начальник навчального відділу Володимир Голуб.

Приєднуємось до всіх вітань з нагоди професійного свята. Нехай успіх дається вам без рецепту! Дякуємо за вашу працю, без вас лікувальний процес неможливий.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma