Студент фахового медичного коледжу ІФНМУ Роман Чомко здобув перемогу в другому етапі  Обласного конкурсу  поезій серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

Оскільки організатори присвятили конкурс Дню української писемності та мови, то й завершальний – другий етап конкурсу відбувся саме 9 листопада. Журі вразило чутливе виконання студентом поезії Володимира Сосюри «Любіть Україну». Артистизм, харизматичність і високий рівень виконавської майстерності допомогли юнаку стати лідером серед учасників у номінації «Патріотика». Роман навчається на 2 курсі зуботехнічого відділення фахового медичного коледжу, у вільний  час займається художньою самодіяльністю.  А запропонувала взяти участь у конкурсі викладачка української літератури Оксана Олійник.

«Я одразу ж обрав, який твір декламуватиму, – розповідає Роман Чомко. – Як на мене, саме поезія «Любіть Україну» є  сьогодні особливо актуальною й важливою для кожного українця».

На Вченій раді ректор ІФНМУ Микола Рожко нагородив Романа Чомка грамотою. Вітаємо нашого студента й бажаємо нових перемог!

osvitnii hab

guide