На початку грудня 2022 року ректор Івано-Франківського національного медичного університету, професор Микола Рожко, та ректор КЗВО «Рівненська медична академія», професор Ростислав Сабадишин, підписали угоду про співпрацю між закладами освіти.

Співпраця вже давно започаткована, особливо в галузі стоматології. До слова, голова циклової комісії стоматологічних дисциплін фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія», кандидат педагогічних наук Дмитро Лисиця – випускник стоматологічного факультету ІФНМУ.

Директор фахового медичного коледжу ІФНМУ Олександр Бульбук та Дмитро Лисиця співпрацюють у загальноукраїнських проєктах по розробці стандартів ФПО, ЄДКІ та ін.

Втім, хотілося б розширити співпрацю і в інших напрямках медичної освіти, зокрема у медсестринстві.

Після перемовин із деканом факультету Ларисою Коробко, організували підписання угоди між закладами освіти, що є наступним кроком до спільної освітньої та науково-дослідної роботи, навчальної академічної мобільності студентів та викладачів, взаємної участі у програмах практики. І, що важливо, для ефективної організації міжвишівської співпраці.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
7
8
9
10
11
13
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
28
29

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma