23-25 листопада цього року відбулася Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі «онлайн».

Організувала й провела виставку компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Участь у заході взяв й Івано-Франківський національний медичний університет.

Тематичні заходи виставки, зокрема конференції, презентації, семінари, тренінги, педагогічні коучинги, освітні воркшопи та майстер-класи відбулися в онлайн-режимі.

Під час події організували також нагородження лідерів рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Вища освіта України», «Післядипломна освіта України», «Фахова передвища освіта України», «Професійна (професійно-технічна) освіта України», «Міжнародна діяльність», «Інноваційна й наукова діяльність». Переможців конкурсу з тематичних номінацій нагородили золотими, срібними та бронзовими медалями.

Відтак, ІФНМУ отримав диплом Гран-Прі «Міжнародна діяльність», золоту медаль у номінації «Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я» та диплом за активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових та інноваційних досягнень.

Крім того, сертифікатами та почесними грамотами нагородили й працівників ІФНМУ.

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

educ

karta

Biblo ban

arnika