У вівторок, 13 грудня, в ІФНМУ організували конференцію «Симуляційний тренінг з імплементацією практичних навичок».

Відкриття заходу розпочалося зі вступного слова ректора ІФНМУ, професора Миколи Рожка. Згодом про ознайомлення з центром ОСКІ та симуляційне навчання в нашому університеті розповів декан медичного факультету, професор Роман Яцишин.

Під час конференції кожен учасник мав можливість висловитись та взяти активну участь в обговоренні питання, яке порушив професор ВНМУ Дмитро Коньков, зокрема про структуру та методологію симуляційного навчання у медичній освіті та про принципи створення симуляційних сценаріїв на практичному занятті.

«Такий тренінг по симуляційній медицині, як мені здається, проводиться вперше у цьому креативному закладі. Особливо хочу відзначити й готовність колег з ІФНМУ до подальшої роботи та керівництво, яке надає таку можливість для своїх співробітників», - наголошує професор Дмитро Коньков, професор кафедри акушерства та гінекології у ВНМУ.

До слова, такі тренінги лікар проводить як в Україні, так і закордоном.

Насамкінець всім учасникам конференції вручили сертифікати.

osvitnii hab

guide