Івано-Франківський національний медичний університет продовжує поглиблювати партнерські стосунки з Університетом Святого Георга у Лондоні (St Georges, University of London) у рамках програми Twinning ("Ініціатива єднання").

Відтак, у середу, 14 грудня, відбулась онлайн-зустріч Івано-Франківського національного медичного університету з університетом-побратимом, який представили директор Інституту інфекцій та імунітету Університету Святого Георга, професор Джуліан Ма, заступник директора Інституту інфекції та імунітету, професор Томас Харрісон та директор з партнерства та якості Дерек Болдвісон.

Представниками ІФНМУ виступили завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології, доктор медичних наук, професор Роман Куцик, професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології, доктор медичних наук Ігор Грижак, доцент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології, кандидат медичних наук Андрій Процик та доцент кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М. Нейка, кандидат медичних наук Галина Курилів.

Зустріч відбулася за сприяння проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Марії Грищук та заступника начальника відділу міжнародних зв’язків Христини Лесів.

Учасники зустрічі обговорили потенційні шляхи співпраці у сфері інфекціології та імунології, а також можливості короткострокових програм обміну для викладачів та студентів нашого університету.

Викладачі ІФНМУ поділились своїми здобутками та досвідом роботи у воєнний час. Представники Університету Святого Георга у Лондоні виявили неабиякий інтерес у налагодженні співпраці із фахівцями ІФНМУ та домовились про поглиблення співробітництва у сфері наукових досліджень.

Також, Університет Святого Георга у Лондоні зацікавлений у співпраці зі студентськими організаціями ІФНМУ та можливими шляхами їхньої підтримки.

Отож, наступна онлайн-зустріч запланована на вівторок, 20 грудня. Така співпраця неабияк сприятиме розвитку потенціалу нашого університету.

osvitnii hab

guide