У четвер, 15 грудня, кафедра мовознавства провела діагностичний тест для працівників та студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

Традиційно викладачі мовознавства організували подію, метою якої було визначення рівня знань англійської мови осіб, які бажають складати іспит FCE на рівень В2. В умовах карантину тестування вже декілька разів поспіль проводили у дистанційному форматі, але цьогоріч, незважаючи на всі труднощі та виклики часу, вдалось організувати випробування у режимі офлайн. Викладачі кафедри мовознавства повністю забезпечили необхідними матеріалами та завданнями, що спрямовані на формат іспиту FCE. У тесті взяли участь 38 осіб, з них 19 працівників ІФНМУ та 19 студентів відповідно.

Варто зауважити, що зараз до іспиту вже готується три групи, а за результатами останнього тестування сформують нові групи НТЦ для навчання у весняному семестрі 2022-2023 навчального року відповідно до визначеного рівня володіння англійською мовою.

Зазначимо, що такі діагностичні тестування відбуваються в рамках кампанії зі збільшення кількості викладачів, які мають сертифікати міжнародного зразка рівня В2 з англійської мови. Це забезпечує подальше проходження університетом ліцензування та акредитації з правом викладання іноземним громадянам.

Сертифікат FCE від CELA можна використовувати для атестації кадрів вищої кваліфікації, в аспірантурі, а також для студентів з метою вступу і працевлаштування за кордоном. Крім того, випускники шкіл можуть застосувати сертифікат для державної підсумкової атестації.

Сертифікат не має обмеженого терміну дії, він чинний у будь-якій країні світу, де діє ця програма.

osvitnii hab

guide