Сьогодні, 22 грудня, напередодні святкування Різдва в усьому світі, студенти фахового медичного коледжу колядували, аби зібрати кошти й підтримати Збройні сили України.

Тридцять студентів другого курсу фармацевтичного та зуботехнічного відділення з ініціаторкою благодійної коляди, викладачкою Ярославою Калин прославляли у колядках народження Ісуса, ходячи від університетського корпусу до корпусу. Так, вдалося зібрати 9 300 гривень і десять доларів, які віддадуть на підтримку Десятої артилерійської бригади.

"Безумовно, важливо зберігати українські традиції й навіть у такий важкий час не забувати про наше, рідне, - говорить ініціаторка події Ярослава Калин. - Спільно з дирекцією ми вирішили підтримати саме цю бригаду, оскільки в ній служить батько нашої студентки Юлії".

Студенти радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у благодійній коляді.

"Я люблю виступати на сцені, однак особливо приємно те, що вдалося долучитися до благодійної місії - допомогти нашим захисникам, які зараз на передовій виборюють наше європейське майбутнє", - ділиться враженнями колядник, студент Роман Чомко.

Слухали колядників і щедро дякували ректор університету, директор коледжу, декани факультетів, професорсько-викладацький склад та студентство.

osvitnii hab

guide