Священник Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового (УГКЦ) о. Юрій Прилепський завершив душпастирські відвідини навчальних корпусів ІФНМУ.

З благословенням та окропленням йорданською водою отець відвідав кафедри гістології, цитології та ембріології, медичної біології і медичної генетики, судової медицини, медичного та фармацевтичного права, дитячої хірургії з курсом клінічної анатомії та оперативної хірургії, кафедру анатомії людини, які розташовані в морфологічному корпусі, а також центральний корпус (ректорат, відділ ECTS та моніторингу якості освіти, навчальний, юридичний відділи та деканат медичного факультету).

Також із пастирським візитом священник вперше відвідав кафедру дерматології та венерології. На кафедрі анатомії людини отець окропив йорданською водою та благословив на успішне практичне навчання студентів унікальний анатомічний стіл Anatomage, переданий ІФНМУ Чеською Республікою.

Цей візит був чудовою нагодою для працівників університету отримати духовні поради, підтримку та заохочення від нашого парафіяльного священника.

На спогад про пастирські відвідини кожен отримав листівку з Йорданським благословенням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Ми вдячні о. Юрію за відданість нашій університетській родині та чекаємо нових подібних можливостей у майбутньому.

Христос Рождається! Славімо Його!

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma