У вівторок, 31 січня, відбулося чергове засідання Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету, яку очолив ректор Микола Рожко.

До слова, зібрання організували в центральному корпусі університету.

Розпочалося засідання Вченої ради врученням атестатів доцента та професора очільником університету Миколою Рожком.

На порядку денному були такі питання:

• Про підсумки роботи колективу університету в осінньому семестрі 2022-2023 рр. та нові завдання на весняний семестр (доповідачі: ректор університету Микола Рожко, перша проректорка Ганна Ерстенюк);
  • Різне.

Значну увагу члени Вченої ради приділили також обговоренню щодо подання кандидатур на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Розглянули й питання створення ради при ІФНМУ для проведення захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії.

Наприкінці засідання обговорили та прийняли відповідні рішення по інших, актуальних для університетської спільноти, питаннях, зокрема щодо рекомендації до друку навчальних посібників.