Днями делегація студентів Івано-Франківського національного медичного університету відвідала урочистості до Дня медичного працівника в Києві. Захід відбувся в Маріїнському палаці за участі Президента України Петра Порошенка.

До складу делегації ІФНМУ увійшли випускники медичного факультету Ірина Лутчин, Ірина Василишин, Дьорді Карольі, Олег Тромбола, а також стоматологічного факультету – Віталій Катеринюк та Богдан Пелехан. Їх супроводжував заступник декана медичного факультету Тарас Кобрин.

«Особливо приємно, що сьогодні в залі присутні представники нового покоління медицини – кращі відмінники навчання, молоді спеціалісти, майбутні лікарі, медсестри, фельдшери, які роблять перші кроки в обраній професії. Вам починати професійний шлях в новій реформованій системі», — звернувся до присутніх Президент. Глава держави побажав молодому поколінню лікарів достойно примножувати славу української медицини. «Я переконаний, що ви впишете свої імена поруч з іменами Богомольця, Шалімова, Амосова, Стражеска. Ці імена відомі будь-якому українцю, і нам всім є ким пишатися», — зазначив він.

«Відвідавши урочистості з нагоди дня медика, я переконався, що необов’язково створювати щось грандіозне, головне — добре виконувати свої обов’язки навіть якщо ти головний лікар звичайнісінького Центру первинної медико-санітарної допомоги, — ділиться враженнями від поїздки голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — У механізмі під назвою «країна» усі гвинтики важливі і цінні, але тільки за умови злагодженої їх роботи все загалом працюватиме так, як належить».

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

educ

karta

Biblo ban

arnika