У суботу, 24 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів Медичного коледжу (спеціальність «Лікувальна справа»).

Пам’ятна подія відбулась у внутрішньому дворику центрального корпусу університету. Це вже четвертий випуск майбутніх фельдшерів у коледжі. Цьогоріч на цій спеціальності завершили навчання 59 студентів.

Адміністрація і викладачі коледжу особливо відзначили високу успішність цьогорічних випускників. «Усі студенти склали ліцензійний іспит «Крок М» із середнім результатом 90,3 відсотка, це вище за середній показник по Україні, — говорить директор коледжу, доцент Юрій Боцюрко. — Ці діти поступили до нас після дев’ятого класу школи, після другого курсу навчання вони отримали атестати про середню освіту, і ось зараз вони вже випускники. Традиційно частина поступає до нашого університету і продовжує навчання за скороченою програмою — з другого курсу».

«У нас особливі відчуття до цих випускників, адже вони прийшли до нас ще неповнолітніми дітьми, дев’ятикласниками, — розповідає заступник директора коледжу з виховної роботи Володимир Левандовський. — Тому ми відчуваємо особливу відповідальність за них, опікуємося як за дітьми, уважно слідкуємо за їхньою адаптацією до нових умов студентського життя, організовуємо різні заходи. З часом чудово видно, як вони дорослішають, як вони починають по-іншому сприймати своє навчання. А цьогорічний випускний курс нас особливо порадував, показавши високий рейтинг на іспиті «Крок М». Це стало результатом спільної роботи адміністрації, викладачів, кураторів, а також батьків цих студентів».

«Ми знаємо, як у простонародді кажуть на цю спеціальність — це фельдшер, і нею треба пишатися, бо цей фах є дуже об’ємним і надзвичайно важливим, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Я згадую своє дитинство, коли я жив у селі, і як люди тоді зі своїми недугами бігли не до лікаря, а в першу чергу до фельдшера, до нашої пані Єви. Доля цих студентів складеться по-різному, хтось працюватиме по спеціальності, хтось продовжить навчання в університеті, хтось поїде за кордон, і ми бажаємо їм головного — здоров’я, бути порядними людьми, і пам’ятати університет, в якому вони вчилися».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
18
20
22
23
25
26
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika