Івано-Франківський національний медичний університет отримав сертифікат на систему управління якістю стандарту ДСТУ ISO 9001:2015.

Цей сертифікат не випадковий, до нього в університеті готувалися достатньо довго. Протягом двох років проходило навчання внутрішніх аудиторів, потім відбувався аудит, фахівці виявляли проблемні питання, які існують в управлінні якістю освітнього процесу насамперед університету.

«Це дуже важливо, бо управлінцями не народжуються, управлінцями стають, — говорить перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк. — Така велика організація як університет має чимало різних структурних підрозділів з різними спрямуваннями. Щоб ця система працювала і давала гарний кінцевий результат, запропоновано такий підхід, щоб на нашу роботу подивилися не зсередини, як то ми маємо собі відділ з моніторингу якості , чи комісії, а ззовні. Сюди ввійшли всі структурні підрозділи, які займаються освітнім процесом, науковою роботою, лікувальною роботою, місце проживання та харчування студентів, спортивне життя студентів. Ця структура має працювати на хороший результат, і цей сертифікат, який ми отримали після багатьох внутрішніх та зовнішніх аудитів, підтверджує достатньо-високу якість управлінського процесу в університеті і передбачає те, що ми будемо робити наступні кроки для покращення цієї діяльності».

Такий сертифікат вже мають навчально-науковий інститут післядипломної освіти, університетська клініка, а тепер його отримав і університет.

«Забезпечення якості освіти є однією з головних умов мобільності, привабливості та сумісності системи вищої освіти будь-якої країни, головною складовою престижу вищого навчального закладу, — говорить начальник відділу європейської кредитно-трансферної системи оцінювання (ECTS) та моніторингу якості освіти Василь Капечук. — Підвищення якості вищої медичної освіти впродовж останніх років посідає домінуюче місце у питаннях забезпечення конкурентоспроможності медичної освітньої системи України і підготовки якісних медичних кадрів».

Для рейтингу університету це й справді високий показник. Якщо навіть зайти на сайти університетів, подивитися , які вони мають сертифікати управління якістю, ми побачимо різні версії, проте івано-франківський виш отримав найновіший варіант такої сертифікації. Найголовніше, що цей сертифікат долучений до європейського управління якістю.

20170627sertyficate

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
18
20
22
23
25
26
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika