14 липня 2017 року в ІФНМУ було вручено сертифікати викладачам, які успішно склали  8-10 червня 2017 року іспит FCE з англійської мови на рівень В2. Тестування проводила на базі університету екзаменаційна команда київського авторизованого платинового центру Cambridge English Language Assesment (CELA) Grade Education Centre. Загалом іспит складали 40 осіб, майже 70% із них підтвердили рівень володіння англійською мовою В2 і вище за шкалою CEFR («Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти»), зокрема 4 особи отримали сертифікати рівня С1, 6 – В2+, 17 – В2 і 11 – В1.

Іспит FCE складали слухачі груп НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування» при кафедрі мовознавства, які у 2-му семестрі 2016-2017 н.р. проходили підготовку за екзаменаційними програмами  Compact First та Objective First, рекомендованими методистами CELA.

Складання міжнародного іспиту FCE на базі ІФНМУ стало можливим завдяки підписанню 10 лютого 2017 року договору про співпрацю університету з Grade Education Centre. Для реалізації проекту сертифікації знань викладачів ІФНМУ з англійської мови за міжнародними стандартами, за сприяння керівництва університету було придбано навчально-методичні матеріали CELA, а також відповідно обладнано навчальний клас MUMEENA й аудиторії для проведення  комп’ютерної та усної частини іспиту FCE.  

Цей проект є важливим кроком на шляху розвитку університету в міжнародному просторі та сприятиме, за словами першого проректора ІФНМУ проф. Ерстенюк Г.М., професійній мобільності викладачів закладу, які матимуть змогу вільно брати участь в міжнародних конференціях, грантах тощо.

Вручаючи сертифікати, ректор університету проф. Рожко М.М. привітав усіх з успішним складанням іспиту, наголосивши, що такий результат забезпечить можливість кожному розвивати свої професійні якості, а університету – нарощувати свій кадровий потенціал.

Завідувач кафедри мовознавства проф. Луцак С.М., вітаючи слухачів НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування», подякувала їм за результативну співпрацю, а керівництву закладу – за вагому підтримку на всіх етапах втілення проекту.

 

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika