Шановні колеги, дорогі студенти, університетська громадо!

Щиро вітаю вас із Днем знань!

Насамперед звертаюся до вас, дорогі першокурсники!

Цей навчальний рік стане для вас особливим часом, – нових відкриттів, цікавих знахідок, а також помилок і труднощів.

Наше сьогодення – це суцільний виклик, особливо у сфері охорони здоров’я. Наша з вами місія — бути охоронцями життя і здоров’я людини. Але це ще не все.

Склалося так, що сьогодні чимало людей втратили довіру до медицини, сприймають медичні заклади як фабрики з «викачування» грошей. Ви тут, щоби здолати цей стереотип та повернути високе і гідне пошани звання Лікаря. Не хворі для лікарів, а лікарі — для хворих.

Нас, педагогів, надихає приклад гідних пошанування особистостей, професорів, світил медичної науки, які, незважаючи на нелегкі часи та обставини достойно виконували свій обов’язок, рятуючи життя і здоров’я пацієнтів. Серед них – Г.А. Бабенко, П.М. Вакалюк, С.А. Верхратський, Ю.П. Мельман, М.Л. Авіосор, Є.М. Нейко та багато інших.

Ці достойники розуміли своє покликання і йшли за ним. Вони залишилися у пам’яті вдячних людей навіть після того, як відійшли в інші світи. Вони стали прикладом для наслідування. Тож бажаю і вам стати гідними послідовниками тих, ким пишається прикарпатська школа медицини.

Зичу вам натхнення на добру науку та плідну працю! Нехай у нашій університетській родині буде вільно, комфортно; в атмосфері здорової конкуренції та нестримного бажання знати більше та працювати краще, — ми щоразу досягатимемо нових вершин!

Будьте здорові та нестримні у своїх прагненнях і мріях!

З повагою, ректор університету Микола Рожко