У середу, 20 вересня, студенти Івано-Франківського національного медичного університету мали особливе заняття з фізичного виховання. На кафедрі фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання провели масштабний флешмоб, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

Міжнародний день студентського спорту відзначається щороку 20 вересня. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Студенти вишикувались на футбольному майданчику зі штучним покриттям у формі абревіатури ІФНМУ — назви рідного університету, а викладачі кафедри провели для них запальну зарядку. Поруч з показові виступи демонстрували студенти-медики, які займаються гирьовим спортом, волейболом, баскетболом, футболом.

«Це свято об’єднує весь світ, адже скрізь є вищі навчальні заклади, де вчаться студенти, — говорить доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Володимир Левко. — Так само і в нас спорт об’єднує молодь з різних куточків світу, яка навчається в нашому університеті. Студенти з України разом зі студентами-іноземцями разом займаються футболом, баскетболом, армспортом, бадмінтоном тощо. Наші команди їздять на змагання між вузами і здобувають призові місця. Спорт — це найкраще заняття, яке може зблизити і здружити людей!»