Набір до івано-франківської Інтеркультурної лабораторії продовжений до 30 вересня. Організатори зробили це, аби більше студентів скористалося шансом отримати знання та навички, які неодмінно їм стануть у нагоді. Посилання на програму https://goo.gl/Hj3Cys

З жовтня по грудень 30 активних молодих людей (15 українських та 15 іноземних студентів) візьмуть участь в навчальній програмі, націленій інформувати студент(-ів/ок) про їхні права та посилювати взаємодію між студент(к)ами різних етнічних груп та релігій.

Організатори проаналізували найчастіші запитання від тих, хто цікавиться участю в «Івано-Франківській меморіальній міжкультурній лабораторії посла Стівенса» і склали перелік відповідей, аби допомогти потенційним учасникам прийняти рішення.

Серед переваг навчальної програми зазначені:

Досвід участі в україно-американській навчальній програмі;
Розуміння поняття прав людини і їх застосування;
Можливість стати учасником мережі активістів ГО «СТАН» і брати участь в навчальних програмах організації в Україні та за кордоном;
Випускники матимуть можливість пройти стажування у ГО «СТАН»;
Можливість реалізувати власні ідеї та проекти;
Долучитись до створення альтернативного гіду Івано-Франківська;
Отримають сертифікат Міжнародної навчальної програми.

Для учасників будуть організовані кава-паузи та обід.

Щоб взяти участь у «Міжкультурній лабораторії посла Стівенса»? заповніть форму за посиланням https://goo.gl/2Rqqhv не пізніше 30 вересня.

Графік навчання:

Для українських студентів – 7.10 - 8.10,

Для іноземних студентів – 14.10 - 15.10,

Спільний тренінг – 21.10 - 22.10

Хакатон – 4.11

Круглий стіл – 11.12

Юлія Сінькевич (Julia Sinkevych) - контактна особа для українських студентів

Olga Tut - контактна особа для іноземних студентів

Проект реалізовується «Молодіжною організацією «СТАН» за фінансової підтримки Корпусу Миру (PeaceCorps) та Меморіального фонду посла Дж. Крістофера Стівенса, у партнерстві з ГО "EL&OL" NGO for International Students з підтримки іноземних студентів в Україні та Мідлбурським Інститутом Міжнародного навчання в Монтере зі Сполучених Штатів Америки.