Нещодавно у Вроцлаві (Польща) відбувся Світовий конгрес дитячих ендоскопічних хірургів. Участь у науковому форумі взяв доцент кафедри дитячої хірургії та пропедевтики педіатрії Олег Курташ.

Нагадаємо навесні 2017 року, Олег Курташ пройшов стажування у провідній клініці міста Денвер, США, де працював разом із головним дитячим хірургом США Стівеном Ротенбергом. І ось днями у Вроцлаві викладач ІФНМУ та американський професор спільно брали участь у майстер-класах та круглих столах, які відбулись в рамках конгресу.

Олег Курташ у Вроцлаві мав дві оральні доповіді на англійській мові. Він поділився своїм досвідом отриманим під час стажування в США. «Ми мали домовленість з професором Ротенбергом про спільну участь у світовому конгресі, — розповідає Олег Курташ. — Найціннішим досвідом у США для мене стало знайомство з новими методиками та підходами до лікування в ендоскопічній хірургії у дітей, і саме цим я хотів поділитися з колегами на конгресі».