У четвер, 5 жовтня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання центральної методичної комісії університету.

Під час засідання відбулося обговорення та затвердження планів роботи центральної методичної комісії, циклових методичних комісій. Присутні заслухали звіт про роботу моніторингових груп з перевірки лекцій та практичних занять, обговорили підготовку навчально-методичного забезпечення для спеціальності «фізична терапія, ерготерапія» та заслухали низку інших питань.

«Відбулося обговорення плану роботи на цілий навчальний рік, — розповідає перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, яка головувала на засіданні. — Ми набираємося терпіння до всіх викликів, які стоять перед університетом у новому навчальному році. Впевнена, що професорсько-викладацький склад спільними зусиллями і спільною працею впорається з ними».