В навчально-тренінговому центрі Івано-Франківського національного медичного університету «Іноземні мови для професійного спілкування» відновилися заняття. Днями відбулися організаційні заняття для слухачів.

«Цей навчально-тренінговий центр в ІФНМУ працює вже четвертий рік, — розповідає завідувач кафедри мовознавства, професор Світлана Луцак. — Нині вже сформувалися два напрямки роботи центру, а саме напрямок професійної іноземної мови та напрямок підготовки до сертифікаційного іспиту з англійської мови FCE на рівень В2, який був відкритий у другому семестрі минулого навчального року».

Цьогоріч до іспиту FCE на рівень В2 будуть готуватися 43 слухачі, які поділені на три навчальні групи. Це групи екзаменаційної підготовки A і B та група C, слухачі якої наразі лише вдосконалюють свої знання англійської мови. У листопаді плануються нові діагностичні тести серед викладачів ІФНМУ для формування нових груп підготовки до іспиту В2. Детальніше дізнатися про підготовку до іспиту на рівень В2 можна за цим посиланням.

За напрямком професійної іноземної мови в НТЦ зараз навчаються 232 слухачі. За цим напрямком можна вивчати англійську, німецьку, французьку або ж польську мови. Тут діє програма дворічного навчання.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika