У середу, 11 жовтня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися виробничі збори студентів п'ятого курсу фармацевтичного факультету.

Участь у спілкуванні взяли перший проректор університету, професор Ганна Ерстенюк, декан фармацевтичного факультету, професор Микола Мойсеєнко, завідувачі кафедр. Мова йшла про успішність студентів курсу, графік навчального процесу. Студентам розповіли про цьогорічні виробничу і навчальні практики, ознайомили з проектом розпису державної атестації тощо. На зборах обговорили скарги і пропозиції студентів, які були зібрані під час попереднього анонімного анкетування курсу.

Начальник відділу ECTS та моніторингу якості освіти, доцент Василь Капечук окремо звернув увагу студентів на підготовку до ліцензійного іспиту «Крок-2. Фармація». «Були випадки, коли студенту не вистачило пів відсотка для успішної здачі іспиту. Дуже важливо, щоб ви поставилися до цього відповідально», — наголосив Василь Капечук.

Заступник директора Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ІФНМУ Василь Іваночко, розповів студентам про проходження інтернатури, яка чекає їх після отримання дипломів.

«П’ятий курс в університеті під особливою увагою, тому що він, як і третій, є вирішальним, — говорить перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк. — Попереду дуже багато праці. Але питання не тільки в тому, щоб здати «Крок». Коли прийде час до працевлаштування, в першу чергу цінитимуться вміння і знання. Студентам потрібно це добре усвідомлювати. Головне, щоб вони вийшли з університету добрими фахівцями, щоб фахово спілкувалися з пацієнтами, щоб не були байдужими».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika