У четвер, 12 жовтня, в читальному залі Наукової бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету відбувся показ для студентів українського історико-драматичного фільму «Жива» та зустріч з виконавицею головної ролі, Заслуженою артисткою України Ольгою Комановською.

Художній фільм Тараса Химича «Жива» вийшов на екрани у 2016 році, він заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв`язкової УПА Анни Попович. Фільм «Жива» — це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти — на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях. Дві головні ролі у фільмі зіграли актори Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру Ольга Комановська та Ростислав Держипільський, який також є директором театру.

Студенти різних курсів Медичного коледжу, які прийшли до бібліотеки, дивилися стрічку з перехопленим подихом. Неймовірна і трагічна історія, яку оповідає фільм, тримала глядачів у напрузі до останнього кадру. А після перегляду відбулась зустріч із самою Ольгою Комановською.

Акторка відповіла на запитання юних глядачів, а ще розповіла молоді про цікавий факт. У кастингу на роль головної героїні брала участь сама Анна Попович. Вона затвердла на цю роль Ольгу Комановську з першої спроби. «Вона сказала «Ти таке саме мале й худе, як я, коли мене переслідували», — згадує акторка. — Знятися в такому фільмі не просто цікаво, це дуже відповідально. Напевне, це була б велика честь для кожної актриси».

Наукова бібліотека ІФНМУ вже традиційно проводить цікаві заходи для студентської молоді університету. За словами директора бібліотеки Мирослави Татарин, вже невдовзі тут відбудуться нові цікаві події. Тож слідкуйте за анонсами на сайті ІФНМУ!

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

educ

karta

Biblo ban

arnika