В Івано-Франківську 6-8 жовтня відбувся всеукраїнський турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Володимира Кундельського. У змаганнях взяла участь чоловіча студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету.

Матчі турніру відбувалися на двох майданчиках в манежі Коледжу фізвиховання. Змагання проходили окремо у двох категоріях: серед юнацьких та дорослих команд. До Івано-Франківська з’їхалися як команди з нашої області, так і колективи з Закарпаття, Тернополя, Львівщини, Чернівців, Вінниці, Києва.

Команда ІФНМУ зіграла два матчі, і в обох, на жаль, поступилась. Спершу студенти-медики програли 2:0 волейбольному клубу «Добротвір» зі Львова. У другому матчі в дуже рівній боротьбі наші волейболісти поступились 2:1 команді Тернопільського національного педагогічного університету.

«Наразі для нас це була підготовка до сезону, — говорить тренер нашої команди, викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Сергій Лопацький. — Склад команди нашої дещо оновився, ми взяли кількох студентів першого курсу, тож зараз хлопці зігруються, працюють над взаєморозумінням на майданчику».

Цього сезону команда ІФНМУ планує заявитися у Вищу лігу чемпіонату області. Нагадаємо, минулого навчального року наші студенти-волейболісти здобули бронзові нагороди чемпіонату Івано-Франківська, вперше а історії університету посіли третє місце в чемпіонаті області серед команд Першої ліги та перемогли на обласній універсіаді. Тож попереду чекають нові старти й нові звершення.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika