Нещодавно у Харкові відбулася ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю «Урологія, андрологія, нефрологія – 2017», присвячена 50-річчю Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала. Кафедра урології Івано-Франківського національного медичного університету представила на конференції чотири доповіді, які викликали значний науковий інтерес.

На науковому форумі розглядались найбільш актуальні проблеми сучасної онкологічної, геріатричної та педіатричної урології, а також питання найбільш поширених захворювань сечовидільної та статевої системи. У заході взяли участь урологи, нефрологи, трансплантологи, онкологи, андрологи, онкохірурги, акушери-гінекологи, сімейні лікарі, дитячі хірурги, дитячі урологи, сексологи з різних регіонів України та з-за кордону. Серед країн-учасниць: Україна, Польща, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Ліван, Сирія, Єгипет та інші.

З особливою зацікавленістю учасники сприйняли доповіді завідувача кафедри урології ІФНМУ, доктора медичних наук, професора Євгена Литвинця «Нові можливості у лікуванні хворих на хронічний простатит» та «Кольорове ультразвукове допплерівське картування в діагностиці та контролі за лікуванням хворих на хронічний простатит», — повідомляють на кафедрі. Приємно відзначити, що під час конференції Євгенові Литвинцю урочисто вручили почесну медаль ім. В.І. Шаповала за особистий внесок у розвиток урологічної та нефрологічної служби.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika