У ці дні в Києві відбувається IX міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Серед понад сотень учасників престижної події є й Івано-Франківський національний медичний університет, який вже отримав високі нагороди.

ІФНМУ став лауреатом конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс» за проект «3D — tracking як сучасна методика напрацювання м’язової пам’яті у хірургічній практиці». Авторський колектив проекту: ректор ІФНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Микола Рожко, доцент Андрій Пантус, доцент Василь Сенчій, перший проректор, доктор біологічних наук, професор Ганна Ерстенюк, доцент Наталія Ковальчук.

Перший проректор університету Ганна Ерстенюк виступила з доповіддю «Досвід формування європейської системи управління якістю в Івано-Франківському національному медичному університеті» на науково-практичній конференції «Актуальні проблеми створення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти». Доповідь була сприйнята дуже позитивно, оскільки ІФНМУ є другим в Україні серед медичних університетів, який отримав сертифікат на систему управління якістю стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Для багатьох учасників форуму це стало новиною.

У роботі конференції також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки, доцент Сергій Кобець, завідувач кафедри гігієни та екологи, професор Михайло Мізюк та заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, асистент Ігор Цюцьмаць. Вони ж провели семінар на тему «Досвід оптимізації практичної підготовки студентів медичного університету через навчально-практичні центри».

ІФНМУ нагороджено Золотою медаллю в номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки». Матеріали підготували проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець, завідувач кафедри гігієни та екології, професор Михайло Мізюк, заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, асистент Ігор Цюцьмаць, завідувач кафедри мовознавства, професор Світлана Луцак, начальник міжнародного відділу, доцент Віталій Осадець, заступник начальника міжнародного відділу Руслан Слободян та ін.

«Ця виставка є однією з найкращих в Україні, це форум професіоналів з усієї України в галузі не тільки вищої, а й середньої освіти, — розповідає проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець. — Ця подія дозволяє обмінятися думками з організації навчального процесу, оцінки його якості, нових підходів до набору студентів, вимог до якості підготовки випускників шкіл, оскільки від цього залежить якість навчання майбутніх студентів. Відзнаки, які отримав університет, — це оцінка якості роботи та ваги університету в сучасній вищій медичній освіті. Це особливо важливо, враховуючи сьогоднішні процеси реформування галузей освіти та охорони здоров’я в Україні».

Навесні наступного року в Україні відбудеться ще одна виставка, «Сучасні заклади освіти 2018». ІФНМУ планує взяти участь і в ній. Сподіваємося, наш університет також отримає важливі та суттєві нагороди.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika