У середу, 1 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися виробничі збори студентів першого курсу фармацевтичного факультету.

Збори були присвячені адаптації новоспечених студентів у новому для них середовищі вищої освіти. Участь у спілкуванні взяли перший проректор університету, професор Ганна Ерстенюк, декан фармацевтичного факультету, професор Микола Мойсеєнко, завідувачі та викладачі кафедр, куратори груп.

 Микола Мойсеєнко представив присутнім презентацію, в якій було детально проаналізовано різні аспекти життя курсу. «Сьогодні на першому курсі за напрямком «Фармація» навчаються 43 студенти, — розповідає декан фармацевтичного факультету. — Ще четверо студентів навчаються на другому курсі за скороченою формою навчання». Декан факультету особливу увагу звернув на чотирьох студентів другого курсу скороченої форми навчання, які вже встигли набрати велику кількість невідпрацьованих пропущених годин і показують слабку успішність.

Вже традиційно на зборах проаналізували анонімне анкетування студентів, в якому вони описали проблеми, які їх хвилюють, висловили своє бачення життя факультету та свої побажання.

До студентської молоді звернулися куратори груп, які нагадали студентам про їхні обов’язки та важливість доброї виконавчої дисципліни під час навчання.

«Ми зустрілися з нашими наймолодшими студентами, які омріяли собі здобути фах фармацевта, — говорить Ганна Ерстенюк. — Головне зараз — їхня адаптація в університеті, нам важливо побачити їхні сильні та слабкі сторони протягом перших двох місяців навчання, дізнатися про проблеми, які хвилюють дітей, почути запитання та дати на них максимально детальні й доступні відповіді».

 

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika