У четвер, 2 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися виробничі збори студентів четвертого курсу медичного коледжу спеціальностей «Сестринська справа» і «Лікувальна справа» (на основі базової середньої освіти).

У зборах взяли участь перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, директор медичного коледжу, доцент Юрій Боцюрко, начальник відділу ECTS та моніторингу якості освіти, доцент Василь Капечук, адміністрація коледжу, представники кафедр університету, викладачі медичного коледжу, батьки студентів.

Юрій Боцюрко розповів про стан і якість навчального процесу на випускних курсах. «Цього року в нас сталась непересічна подія, — відзначив директор коледжу. — Студентка 25 групи Тетяна Данчук зараз перебуває у Польщі на навчанні у вищій медичній школі міста Ополє за програмою Erasmus+. Для нас це особливо приємно, адже ще жоден студент медичних коледжів України не їздив на навчання за кордон за цією програмою».

Завідувачі відділень коледжу та представники університетських кафедр розповіли про особливості складання ліцензійних іспитів цього навчального року. Особливий наголос був на підготовці студентів до диференційованих заліків та семестрової екзаменаційної сесії, до ліцензованих іспитів «Крок М. Сестринська справа» та «Крок М. Лікувальна справа».

«Дякую всім, хто знайшов час взяти участь у цих зборах, і окремо батькам, які є небайдужі до нашої роботи і кінцевого результату, — говорить Ганна Ерстенюк. — Коли три роки тому ці діти переступили поріг медичного коледжу, ми розуміли, що попереду довга дорога, і ось сьогодні вони вже на фінішній прямій, а далі будуть нові старти. Тому зараз в цих студентів дуже важливий час і треба, щоб вони поставились до нього з усією відповідальністю».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
25
26
27
29
30
31

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma