1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.94 (18 Голосів)

У четвер, 2 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації.

В роботі засідання взяли участь перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, директор медичного коледжу ІФНМУ, доцент Юрій Боцюрко, голова обласного методоб’єднання викладачів англійської мови Галина Плаксій.

Ганна Ерстенюк продемонструвала гостям презентацію університету, а Юрій Боцюрко у свою чергу розповів про історію й сьогодення медичного коледжу.

Учасники методоб’єднання обговорили питання, які нині виникають у процесі роботи викладачів. Викладачі медичного коледжу і кафедри мовознавства університету підготували для гостей цікаву та пізнавальну програму. Викладач Марія Масляк виступила з доповіддю «Використання інноваційних технологій на заняттях з англійської мови».

Учасники методоб’єднання побували на відкритому практичному занятті з англійської мови на тему «Types of drugs», яке провела викладач Анна Голинська для студентів коледжу, які здобувають фах фармацевта.

У читальному залі наукової бібліотеки університету відбувся цікавих позакласний захід — конкурс знавців англійської мови, який організувала викладач Оксана Богович.

«Нам дуже приємно приймати засідання методоб’єднання викладачів інглійської мови, — говорить директор медичного коледжу ІФНМУ, доцент Юрій Боцюрко. — Сьогодні без знання іноземної мови говорити про зростання людини як фахівця неможливо, тому вивчення студентами англійської мови є одним з наших пріоритетів, і хочу окремо відзначити роботу викладачів кафедри мовознавства та її завідувача, професора Світлани Луцак. Ми маємо багато студентів, які добре володіють англійською. Це дуже відрадно».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika