На кафедрі фармації студенти медичного коледжу ІІ курсу 47а групи спеціальності «Фармація» під керівництвом викладача ботаніки та фармакогнозії, куратора Лідії Вовк та за сприяння завідувача кафедри фармації доктора фармацевтичних наук, професора Андрія Грицика провели толоку «За чисті навчальні аудиторії».

 

Акцію ініціювали студенти разом зі своєю старостою Ангеліною Стефурак. Молодь прибрала лекційну аудиторію №19 та навчальну аудиторію №244. Студенти вимили парти та оновили гербарні зразки лікарських рослин.

За словами студентів, такою акцією вони висловили вдячність адміністрації університету на чолі з ректором ІФНМУ, професором Миколою Рожком за надані умови для навчання, новий фармацевтичний корпус, все необхідне обладнання та оснащення.

«Любов до нашої Alma Mater, бажання зробити її кращою та чистішою зібрало наших студентів цього осіннього дня, — говорить Ангеліна Стефурак. — Завзята праця та дружній колектив нашої групи допомогли нам швидше закінчити роботу. Чистота навчальних приміщень створює привабливий та естетичний вигляд, а ще доглянута аудиторія виховує у студентів почуття гордості, покращує настрій, стимулює бажання до навчання, а також виховує в кожній особистості гордість за майбутню професію.

Студенти, які проводять такі акції та приймають в них участь – це майбутня еліта фармацевтичної галузі, яка вибрала свою позицію та завжди дбатиме про престиж фармацевтичної професії, збереження та примноження кращих традицій. Почуття гордості за добре виконану роботу переслідувало нас до кінця дня, а дружність нашого колективу – дала нам заряд позитивних емоцій».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika