У вівторок, 7 листопада, в лекційній аудиторії № 13 стоматологічного корпусу відбулися виробничі збори студентів 1 курсу та студентів 2 курсу 18 групи стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

На перший курс стоматологічного факультету прийшло 106 студентів, з них троє навчаються за кошти державного бюджету, 103 — на умовах контракту. Усього є чотири академічні групи. Крім цього, є ще 18 група, де навчаються 30 студентів. Фактично це їхній першій рік в університеті, але вони навчаються на другому курсі за скороченою програмою, оскільки вже навчалися у медичних навчальних закладах I-II рівнів акредитації.

«Сьогодні ми говоримо з нашими наймолодшими студентами, трішки старшою є 18 група, — говорить перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк. — Минули вже два місяці адаптації першокурсників, і вони потрохи втягнулися у навчальний процес. Головне для нас — побачити, як саме проходить адаптація наших першокурсників, і тому сьогодні ми з’ясовуємо ті моменти, які, можливо, ще не зрозумілі для когось зі студентів».

Декан стоматологічного факультету, доцент Олександр Бугерчук у своїй доповіді особливу увагу звернув на особливості кредитно-модульної системи, яка діє в університеті. Кожен студент отримав пам’ятку про організацію навчального процесу в ІФНМУ.

«Думаю, за два місяці кожен зі студентів вже усвідомив, що таке навчання в університеті, — каже Олександр Бугерчук. — Такі наші виробничі збори вже є традиційними. Адміністрація та викладачі університету приходять на зустріч зі студентами, щоб спільно знайти шляхи вирішення якихось поточних проблем чи відповісти на запитання студентів».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika