У середу, 8 листопада, в лекційній аудиторії №20 фармацевтичного корпусу відбулися виробничі збори студентів четвертого курсу фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у зборах взяли перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, декан фармацевтичного факультету, професор Микола Мойсеєнко, завідувачі та викладачі кафедр.

Збори були присвячені поточним питанням та проблемам, які виникають в студентів під час навчального процесу в університеті. Микола Мойсеєнко представив коротку характеристику курсу, де проаналізував успішність студентів, забезпечення навчальною літературою, проблеми, які зазначили студенти під час анонімного анкетування тощо. Студентам провели додатковий інструктаж, як користуватися репозиторієм літератури у віртуальній хмарі на університетському Інтернет-порталі.

«Четвертий курс комфортний для студентів тим, що немає ліцензійного іспиту «Крок» і державної атестації, — говорить Ганна Ерстенюк. — Але з іншого боку він може сприяти науковій роботі, участі в наукових конференціях, програмах обміну з нашими закордонними партнерами. Це хороший шанс для студента зростати як особистість і фахівець. Тому ми закликаємо нашу молодь не прогаяти цей час, а взяти зі студентських років той максимум, який потім стане їм у пригоді під час професійної діяльності після закінчення університету».