У середу, 8 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч адміністрації з представниками молодіжного руху AIESEC, присвячена проектам в медичній сфері, які доступні студентам-медикам.

Участь у спілкуванні взяли перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець, голова студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола, віце-президент AIESEC у Івано-Франківську Тарас Світик та учасник стажування AIESEC, студент третього курсу медичного факультету Богдан Дівнич.

Представники AIESEC розповіли про нові закордонні проекти для студентів у медичній сфері, які дозволяють студентам-медикам збагатити свої знання і вдосконалити навички. Студенти Івано-Франківського національного медичного університету мають чудову можливість пройти стажування/літню практику за кордоном за своєю спеціальністю і одночасно удосконалити знання іноземної мови. Під час стажування студенти не тільки розширюють набуті знання й вдосконалюють практичні навички, але й знайомляться з культурою іншої країни, з методами ведення пацієнтів у клініках і, нарешті, зав’язують знайомства зі своїми колегами з різних куточків світу. Вагомим плюсом проектів є повне фінансування проживання в закордонній країні, тож учаснику залишається сплатити за проїзд і харчування.

Деякі студенти ІФНМУ вже мають досвід участі в проектах AIESEC. Так, Богдан Дівнич цього літа провів шість тижнів у Республіці Філіппіни на хірургічному стажуванні. «Я працював у благодійній фундації, в якій працюють медики, котрі роблять хірургічні операції малозабезпеченим людям, — розповідає студент. — Ми мали доступ до пацієнтів, була можливість брати безпосередню участь в оперативних втручаннях, тобто асистувати. Крім мене участь в програмі взяли ще близько 30 стажерів з 12 країн світу, ми тісно спілкувалися, дізнавалися про організацію охорони здоров’я в різних країнах тощо. Це був справді безцінний досвід».

«Під час такого стажування студент має змогу бути дотичним до медичної сфери обраної ним країни, — говорить голова студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — Це, безумовно, буде вагомим внеском до розвитку студента-медика як особистості та розширить кордони міжнародної співпраці нашого університету».

Якщо ви зацікавилися медичним стажуванням за кордоном, не гайте час і реєструйтеся. Телефон для довідок 0951701511 (контактна особа — Денис Гаврилюк). Посилання на форму реєстрації: https://auth.aiesec.org/users/sign_in

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika