У четвер, 9 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися виробничі збори студентів шостого курсу медичного факультету.

З майбутніми випускниками спілкувалися ректор університету, професор Микола Рожко, перший проректор, професор Ганна Ерстенюк, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, заступник декана зі спеціальності «Педіатрія», доцент Тарас Кобрин, відповідальний за підготовку студентів до складання ліцензованого інтегрованого іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» доцент Ігор Гавриш, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доцент Любомир Пелехан, начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету, доцент Іван Мельник, начальник відділу ECTS та моніторингу якості освіти, доцент Василь Капечук.

Професорсько-викладацький склад університету отримав від студентів чимало запитань, які здебільшого стосувалися майбутнього розподілу і працевлаштування, а також проходження інтернатури. Молодь отримала детальні відповіді на кожне запитання.

«Це останній навчальний рік для цих студентів, на порозі ліцензійний іспит «Крок 2», завершення навчання, розподіл тощо, — говорить ректор Микола Рожко. — Шостий курс — це вже не третій, і не другий. Перед студентами постало дуже багато надзвичайно серйозних викликів, тому ми зібралися сьогодні і хочемо дати нашим молодим колегам відповіді на питання, які їх хвилюють».

«Цей курс один з найкращих за останні роки, — розповідає декан медфакультету Роман Яцишин. — Сподіваюся, ми зможемо так сказати і на випускному вечорі. Тут зібралися люди, які хочуть бути медиками, творити добро, і перш за все бути людьми. Сподіваюся, що за ці понад півроку ми разом щасливо дійдемо до фінішної прямої».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika