У середу, 8 листопада, на курсі офтальмології кафедри оториноларингології та офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету відбулась відкрита лекція для студентів четвертого курсу факультету підготовки іноземних громадян за спеціальністю «Лікувальна справа» на тему: «Травми органа зору. Невідкладні стани в офтальмології».

Лекцію прочитала англійською мовою в.о. доцента кафедри Анжела Николюк. Лектор детально розглянула класифікацію, механізм та особливості клінічних проявів, диференційну діагностику та алгоритм невідкладної допомоги при контузійних ушкодженнях, пораненнях, опіках органа зору, а також інших патологічних станах, що супроводжуються раптовою втратою зору.

Анжела Николюк провела лекцію на високому науково-методичному рівні, протягом лекції залучаючи студентів до інтерактивного спілкування, стимулюючи їх до обговорення.

На відкритійлекції були присутні голова комісії університету з моніторингу якості лекцій професор Орина Децик, викладачі кафедри завідувач курсом офтальмології, доцент Василь Капечук, доценти кафедри Ольга Панько Роксолана Вадюк.

Наприкінці лектор коротко підсумувала викладене та обговорила зі студентами питання по темі лекції.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika