У суботу, 11 листопада, в Івано-Франківську стартував чемпіонат міста з футзалу. Участь у змаганнях бере й студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету. Наші майстри м’яча почали з перемоги!

Цьогорічний чемпіонат Івано-Франківська зібрав , які поділені на чотири групи. Усі вони мають зіграти між собою по одній грі, після чого буде сформована основна турнірна таблиця у вигляді трьох ліг: золотої (найсильніші команди), срібної та бронзової.

У першому турі ФК «Медик» зустрічався з командою «Нива». Наші студенти здобули дуже переконливу перемогу з рахунком 6:1. Вже наступного дня, в неділю, 12 листопада, відбувся другий тур. «Медик» розійшовся з командою «Металіст» «бойовою» нічиєю 4:4.

«Перемога в першому турі була закономірна, адже по грі було видно, що наша команда була сильнішою за класом, — розповідає тренер нашої команди, викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Олексій Федорюк. — Звісно, далі в нас будуть і сильніші суперники, тому готуватимемось до кожної гри відповідально».

За словами тренера, студентська збірна складається як з досвідчених гравців медичного, стоматологічного факультетів, лікарів-інтернів, так і з зовсім юних першокурсників медичного коледжу. Пліч-о-пліч з ними грають і кілька представників факультету підготовки іноземних громадян. «У першому турі ми дали зіграти всім нашим гравцям, — продовжує Олексій Федорюк. — Усі змогли відчути ігровий ритм, а це дуже важливо, адже тренування та безпосередньо матч це різний досвід. Поки що рано казати, хто як себе проявив, адже це була лише перша гра. Попереду ще багато матчів».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika