У середу, 15 листопада, кафедра мовознавства провела діагностичне тестування з англійської мови викладачів Івано-Франківського національного медичного університету, які бажають складати іспит FCE на рівень В2.

Нагадаємо, від лютого цього року на базі Івано-Франківського національного медичного університету можна підтвердити володіння англійською до рівня B2. Тут діє сертифікований центр підготовки до іспитів Cambridge English Language Assessment (CELA) — на підставі укладеного договору з Київським авторизованим платиновим центром Grade Education Centre, представники якого приїжджають приймати кембриджські іспити в ІФНМУ. Разом із результатом іспиту кандидат отримує міжнародний сертифікат, що підтверджує його рівень володіння англійською. Такий сертифікат дійсний у будь-якій країні світу, де діє ця програма.

43 людини зібралися в аудиторії №2, щоб пройти тестування і дізнатися свій рівень володіння англійською мовою. «Ми робимо це тестування для того, щоб зрозуміти, як нам рухатися далі, — говорить перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк. — Тобто учасники показують свій рівень знань, а наші викладачі розуміють, як далі працювати з кожною конкретною людиною. Це вже не перший набір на підготовку до сертифікаційного іспиту. Цього року 37 працівників нашого університету отримали сертифікат FCE від Cambridge English рівня В2. Цікаво, що до них долучився й один викладач з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

Медичний університет продовжує співпрацю з Київським авторизованим центром, і нині до іспиту FCE готують три групи, поділені за рівнем знання англійської мови. Дві з них готуються складати іспит у січні-лютому 2018 року.

«Сьогоднішнє діагностичне тестування проходять дві категорії осіб, — розповідає завідувач кафедри мовознавства ІФНМУ, професор Світлана Луцак. — Перші — це люди, які готувалися самостійно і хотіли б приєднатися до складання іспиту в січні-лютому. Інші люди прийшли скласти тестування, щоб зрозуміти свій рівень і приєднатися до груп підготовки на наступний семестр».

Нагадуємо, навчатися можуть не лише працівники чи студенти університету, але й усі охочі й зацікавлені люди. Вони проходять тестування, яке визначає, чи можуть вони відразу готуватися до іспиту, чи їм спершу потрібне додаткове навчання. Усе залежить від знань.

Для проходження відповідного навчання потрібно звернутися на кафедру мовознавства (тел. (0342) 54-71-08) і скласти пробний тест. Залежно від результатів діагностичного тесту, укладається договір про навчання.

Сертифікати FCE, CAE тощо від CELA можуть використовуватися для атестації кадрів вищої кваліфікації, в аспірантурі (ад’юнктурі), випускниками загальноосвітніх шкіл для державної підсумкової атестації, а також студентами з метою вступу і працевлаштування за кордоном. Ці сертифікати не мають обмеженого терміну чинності, як, скажімо, IELTS (дійсний 2 роки).

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika